ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл «Кринчани» на «Ватрі»!

«Кринчани» на «Ватрі»!

e-mail Друк PDF

 

23 квітня 2019 р. у РБК м.Глобине був проведений мистецько-патріотичний захід «Зродились ми великої години» в рамках проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патроітичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

У ході урочистого відкриття заходу відбулося нагородження директорів шкіл району, виховників роїв та проведений конкурс Ватра «У колі друзів», де юні джури представляли творчо-мистецькі театралізовані звіти про добрі справи та досягнення за рік.

Рій «Кринчани» Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів також брав участь у конкурсі «Ватра». Учасники представили себе, познайомили глядачів і журі з історією виникнення нашого села, відомими історичними особистостями, що жили і творили у Великих Кринках, презентували і «Калейдоскоп добрих справ», зроблених за звітний період.

За результатами конкурсу «Кринчани» мають четвертий результат по кількості набраних балів. Бажаємо рою достойно виступити на змаганнях 03-05 травня у таборі «Чайка» в селищі Градизьк! А їхніх керівників вітаємо з почесними відзнаками! Так тримати!

 

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 22:12  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 30 гостей на сайті