ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Реалізація проекту «Дитяча посмішка» учнями Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Реалізація проекту «Дитяча посмішка» учнями Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Влітку минулого року ми ділилися з вами радістю про участь учнів нашої Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у навчанні Української Академії Лідерства, які проходили з 11 по 13 червня 2018 року в селі Копили, що під Полтавою, у таборі «Підйом» за підтримки агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ» (допис від 15.06.2018р. на шкільному сайті http://vk-zosh.at.ua ).

 

Саме тоді групою старшокласників у складі Володимира Коротенка, Оксани Митрович і Насті Рокитної був презентований проект «Дитяча посмішка», що посів почесне ІІ місце. А вже у грудні 2018 року наші переможці взяли участь зі своїм проектом у Молодіжному Форумі «Повір у себе» у м.Київ, головним посилом було «Як бути щасливим?» (допис від 08.12.2018р.).

І ось – звершилося: настав день, коли планам судилося здійнитися! 24 квітня цього року за підтримки агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ» одинадцятикласники нашої школи реалізували свій проект «Дитяча посмішка», обновивши огорожу ігрового майданчику та посадивши на території молоденькі ялинки. Учні захоплено попрацювали, отримавши моральне задоволення від результаів власної праці!

 

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 22:21  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 34 гостей на сайті