ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Всесвітній день охорони праці у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Всесвітній день охорони праці у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

 

Щороку, наприкінці квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню травматизму на робочому місці.

 

У 2019 році Україна відзначила День охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

З цієї нагоди у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проводились відповідні заходи в рамках Тижня охорони праці з 22 по 26 квітня 2019 року. Їх мета: привернути увагу працівників школи, учнівської молоді до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам у школі, підвищити рівень безпеки умов праці.

Адміністрацією проведено тренінг для персоналу школи «Будь здоровим, учителю!», перевірку інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідність вимогам та правильність ведення журналів реєстрації інструктажів, обліку проходження працівниками обов'язкових медичних оглядів, реєстрації особистих медичних книжок працівників; здійснено перевірку відповідності класних кімнат вимогам гігієни навчання та праці.

Учні 11-А класу (класний керівник Баталов Д.І.) підготували та провели тематичну лінійку для учнів 8-11 класів до Міжнародного дня охорони праці.

Відповідним інструктажем з техніки безпеки розпочали прибирання території парку учні 10 класу разом з учителем Нестеренко О.І.

Уважно спостерігали за дотриманням безпеки праці старшокласниками під час оновлення дитячого майданчика у центрі села заступник директора школи з НВР Кривенко С.М., класний керівник 11-А класу Баталов Д.І. та заступник директора школи з ГЧ Радченко Л.М.

З метою профілактики травматизму в побуті класними керівниками 1-11 класів здійснено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів.

Медична сестра школи Шкірінець Ю.С. продемонструвала учням 1-2 класів вміст медичної аптечки, розповіла як користуватися джгутом, бинтом, ватою, індивідуальним перев’язувальним пакетом. Класні керівники початкових класів провели вікторину «Безпека в запитаннях і відповідях».

Вчителі інформатики Баталов Д.І., Митрович О.М. нагадали учням школи правила роботи з комп’ютерною технікою «Безпеку знай! Правила вивчай!».

Проведення таких заходів навчає дітей і дорослих відповідально ставитися до збереження власного життя та здоров’я, а також здоров’я людей, які знаходяться поруч.

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 22:34  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 26 гостей на сайті