ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл День Чорнобильської трагедії у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

День Чорнобильської трагедії у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Пам'ять з полиновим присмаком болю

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

 

У 2019 році годинник життя відраховує 33 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити й гіркі плоди.

Саме 26 квітня для учнів 8-11 класів в актовій залі Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів була проведена тематична лінійка «Пам'ять з полиновим присмаком болю», яку підготували учні 9 класу (класний керівник Спорник С.Б.).

Діти мали змогу ознайомитися з подіями 1986 року, переглянути відеосюжети про героїзм і мужність ліквідаторів наслідків страшної катастрофи. Особливо зворушливою була розповідь учнів про пожежників, які ціною власного життя і здоров’я захищали Україну від наслідків аварії.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.

Цього ж дня Чорнобильській трагедії була присвячена виховна година і для учнів 6 класу. Шестикласники відвідали сільську бібліотеку разом з учителем музичного мистецтва Москаленко Л.Д, де завідуюча філією Конотоп Л.М. презентувала присутнім усний журнал «Чорнобильський дзвін». Також діти мали змогу ознайомитися з літературними виданнями, що присвячені цій даті.

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

 

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 22:43  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 9 гостей на сайті