ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл У Великокринківській ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У Великокринківській ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

e-mail Друк PDF

 

Як тільки вберуться в чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в такі прекрасні дні 8-9 травня ми відзначаємо велике свято – День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Якою дорогою ціною давалася ця перемога! Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Немає жодної сім’ї в Україні, якої не торкалась війна своїм чорним крилом. Мільйони наших земляків пішли в ряди Червоної Армії, що воювала з німецьким фашизмом.

Саме цій події була приурочена шкільна лінійка у Великокринківській ЗОШ І-ІІ ступенів, яка була проведена 8 травня.

На ній звучали вірші та пісні про учасників далеких подій та про патріотів, що захищають Україну заради її спокою, її мирного існування та незалежності зараз, та звернення до ветеранів. Як мало їх залишилось!

Після лінійки учні привітали Кулішова Василя Лукича та побажали йому довгих літ життя та здоров’я.

Також діти поклали квіти до меморіальної плити загиблим воїнам в Другій світовій війні.

Як дорого коштує перемога! Але ми все витримали – і перемогли. Перемогли тому, що захищали Батьківщину. Перемогли тому, що відстоювали право на життя.


 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 травня 2019, 14:21  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 10 гостей на сайті