ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Міжнародний День Землі у Великокринківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Міжнародний День Землі у Великокринківській ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища – таким був лейтмотив відкритої виховної години, яку підготували учні 7 класу (класний керівник Вівтоніченко І.О.) для учнів 5-8 класів Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

День Землі – це особисте свято нашої планети, тому щасливою у цей день має бути саме вона. Це і є головна ідея святкування 22 квітня. Але не поспішайте абстрагуватися від свята, адже зробити дійсно щасливою Землю можемо тільки ми – люди. Такого висновку дійшли старшокласники на тематичній лінійці, присвяченій Міжнародному Дню Землі, яку підготували учні 11-а класу (класний керівник Баталов Д.І.) для учнів 9-11 класів.

Зменшуйте свій екологічний слід. Кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити хоча б одне дерево.
Тож учні школи нещодавно прийняли участь у двомісячнику чистоти і озеленення, девіз якого «Наша школа - наш рідній дім. Зробимо подвір’я чистим» в ході якого було прибрано шкільну територію та територію парку в центрі села.

Протидіяти екологічним проблемам — це не обов'язково здійснювати героїчні вчинки. Почни з маленьких кроків: посади дерево, підніми обгортку з асфальту, дізнайся, як економити електроенергію. А згодом твоя уважність до довкілля стане стилем життя, який надихатиме інших.


 

Останнє оновлення на Субота, 11 травня 2019, 23:12  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 18 гостей на сайті