ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл «STEM- весна» у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів продовжується!

«STEM- весна» у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів продовжується!

e-mail Друк PDF

 

Цього разу у вмінні аналізувати, синтезувати, узагальнювати, порівнювати, абстрагувати знання, отримані при вивченні різних предметів, змагалися учні 6 і 7 класів.

 

Дійство відбувалося на шкільному подвір’ї. До уваги учнів була запропонована конкурсна програма у вигляді інтелектуально-логічних ігор.

Знання з біології рослин учні продемонстрували у грі «Ботанічний сад». Команда учнів кожного класу отримала 12 пагонів рослин і 12 зображень рослин, між якими потрібно встановити відповідність та дати назви рослинам.

Знання побутової хімії команди показали під час гри «Хімічний дивосвіт». У пробірках були різні хімічні речовини, які широко використовуються в побуті, а їхнє застосування зображене на картках. Команди встановлювали відповідність.

«Академія народної медицини» - з поданого гербарію рослин вибрати лікарські трави, назвати їх та хвороби при лікуванні яких вони застосовуються. А ще назвати з яких трав заварюють чай та які дикорослі рослини використовують для приготування салатів.

Гра «Зоологічна» - назвати тварин, зображених на картинках та розділити їх на групи - передбачала спостережливість дітей в природі.

Наступний конкурс виявляв агрономічні знання учасників. Перед учнями - насіння сільськогосподарських культур. Потрібно було виголосити назву рослини, до якої відноситься кожне насіння.

Але найцікавішим був конкурс «Упізнай мене»: один учень класу зображав певний природний обєкт або явище, а решта учнів відгадували.

Такі форми роботи передбачають розвиток пізнавального інтересу учнів, демонструють застосування знань на практиці, наближують учнів до природи, до реалій життя.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019, 08:51  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 52 гостей на сайті