ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Свято Останнього дзвоника у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Свято Останнього дзвоника у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Останній дзвоник – це перший крок випускників у доросле життя. Для інших - це гамірне, сповнене радощів та позитиву свято, адже на порозі канікули!

 

31 травня дружба і злагода об’єднали усіх: учнів, батьків, вчителів та мешканців села Троїцьке. Усі зібралися вітати теплими словами випускників. Цього року свято було в новому форматі, присутні подорожували на авіалайнері.

Випускники приймали вітання від директора школи Оченаш Л.В., сільського голови Сніг Л.О., директора агрофірми «Троїцька» Мироненко М.Ф., першої вчительки Чорноволенко Л.І. та класного керівника Лепесій Ю.В.

Не оминули нагоди привітати із завершенням навчання в стінах рідної школи дев’ятикласників і молодші товариші, хто словом, хто танцем, а хто дзвінкою піснею.

І ось настала довгоочікувана хвилина, коли пролунав останній дзвоник, що сповістив про закінчення 2018-2019 навчального року! Драйвовим флешмобом від усіх школярів завершилось свято.

Та не все так просто, адже у випускників ще ціле життя попереду. Тож, нехай їх життєва дорога стелиться білими рушниками, мир та злагода панують у їхніх родинах! Зі святом!


 

Останнє оновлення на Вівторок, 04 червня 2019, 15:29  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 28 гостей на сайті