ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Відбулася екскурсія учнів Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів до Кринківської сільської ради

Відбулася екскурсія учнів Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів до Кринківської сільської ради

e-mail Друк PDF

 

Школа, за умови формування громадянсько активного середовища, стає місцем, де діти вчаться аналізувати, управляти ресурсами, шукати шляхи вирішення різних проблем місцевого значення.

 

У останній навчальний тиждень, а саме 22 травня, учні 6 класу Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію до Кринківської сільської ради. Метою заходу стало ознайомлення школярів із повноваженнями органів місцевого самоврядування, процесами децентралізації, що відбуваються в Україні, виховання любові до рідного краю, почуття відповідальності за його майбутнє.

Подібні заходи не є новинкою для учнів школи. Щороку на початку грудня напередодні святкування Дня місцевого самоврядування в рамках проведення тематичного тижня представники шкільного самоврядування відвідують сільську раду, зустрічаються із сільським головою, працівниками, представниками виконавчого комітету та депутатського корпусу.

Під час екскурсії діти дізналися про сьогодення та діяльність Кринківської сільської ради шляхом наочної демонстрації роботи структурних підрозділів, отримали відповіді на свої запитання та зробили фото на згадку.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 09:44  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 19 гостей на сайті