ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл Завершення «Фестивалю STEM-весна – 2019» у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Завершення «Фестивалю STEM-весна – 2019» у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

«Фестиваль STEM-весна – 2019» весело подорожував закладами освіти України. Цієї весни до нього активно долучилася Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Педагоги закладу освіти представили власний досвід упровадження інноваційних підходів в освітній процес, сучасні форми і методи роботи, про що було висвітлено у дописах на шкільному сайті.

 

Завершилася STEM-весна грою-квестом «По веселці – до мети!», до участі в якому були залучені вихованці пришкільного табору «Веселка». Метою заходу було узагальнення знань учнів з естетично-оздоровчих предметів, демонстрація єдності шкільних наук, підвищення рухової активності учнів під час навчально-виховної діяльності, розвиток мислення учнів і навичок командної роботи, формування пізнавального інтересу до шкільних предметів.

Діти були розділені на 3 команди, очолювали їх учениці 7 та 8 класів. Кожна команда повинна була відвідати сім станцій, де виконати певне завдання. Станції розташовувалися в різних місцях приміщення школи. Квест мав розважально-пізнавальний характер, тож відповідальний за станцію нагороджував учасників і оцінював їхню діяльність повітряною кулькою одного з веселкових кольорів.

Усі команди відвідали такі станції: «Кулінарна», «Музична», «Художня», «Гігієна», «Спортивна», «Пізнавальна», «Народна медицина». Діти відгадували тематичні загадки, ребуси, кросворди, співали уривки дитячих пісень, малювали «букети» із власних долоньок – одним словом, розважалися, як могли. І ось результат: усі три команди зібралися у актовій залі школи практично одночасно і з великими веселковими кульками. На дитячих обличчях сяяли посмішки від задоволення власними досягненнями, а позитивні враження від квесту переповняли радістю й захопленням.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 11:57  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 27 гостей на сайті