ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМЇ ТА МОЛОДІ

ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Новини зі шкіл День батька у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

День батька у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

e-mail Друк PDF

 

Спасибі тобі, татку, за щире тепло,

За людяність твою та невичерпне добро,

За руки твої робочі і безсонні ночі,

За те, що ростили, за щедрий хліб на столі

Нехай Господь Бог тобі здоров’я і силу дає,

Зозуля сто років тобі в саду накує


Батько для кожної дитини є таким же важливим, як і мама. Тому недарма останнім часом разом із Днем матері у більшості країн світу почали урочисто святкувати і День батька, висловлюючи татусям свою повагу та любов.

В Україні з пропозицією офіційного визнання цього свята виступив 2006 року Міжнародний Центр Батьківства. Зазвичай всенародний батьківський день відзначають у третю неділю червня, тому у Великокринківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися заходи, приурочені цій даті.

Учні 1-5 класів разом з татами і мамами брали участь у спортивних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сімя». Були проведені естафети: «Рак», «Краб», ведення та передача м’яча, стрибки на одній нозі та інші.

Для учнів середніх класів було запропоновано майстер-клас з відпрацювання навиків роботи з туристичним обладнанням за участю батьків.

Практичний психолог Лисак Н.А. провела годину спілкування про роль батька в сімї. Діти з цікавістю подивилися презентацію «Історія одного татуся» та відеоролик «Присвята татові». По справжньому щирі почуття викликала у дітей сімейна комедія «Пінгвіни містера Поппера».

Вихованці пришкільного табору «Веселка» взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті «Татків день», а у шкільній бібліотеці усі бажаючи могли оглянути тематичну виставку літератури «Книга-сім’я- дитина».

 

Тож не забудьте у неділю 16 червня привітати своїх татусів. Подякуйте за життя, яке дав вам батько, за тепло та турботу.

Батьки, ми назавжди ваші доньки та сини, нам завжди потрібні ваші обійми. Зі святом!

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 12:22  


План Роботи 2015-2016

Корисні посилання

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 32 гостей на сайті