Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 • Збільшення розміру шрифта
 • Звичайний розмір шрифта
 • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Траєкторія професійного розвитку педагога
Траєкторія професійного розвитку педагога
 • Нормативне забезпечення

  Траєкторія професійного розвитку педагогічного працівника — персональний шлях реалізації професійного потенціалу педагогічного працівника, що ґрунтується на його вільному виборі закладу освіти, установи, організації, іншого суб’єкта освітньої діяльності, видів, форм, темпу здобуття освіти та освітньої програми в межах здобуття освіти дорослих.

  (Постанова КМ України "Деякі питання професійного розвиткуПедагогічниих працівників" від 29.07.2020 №672)

   

   

 • Планування підвищення кваліфікації

  Кожен педагогічний працівник закладу загальної середньої освіти відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту” зобов’язаний щороку підвищувати кваліфікацію.

   

 • Визнання результатів підвищення кваліфікації

  Порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти встановлюється педагогічними радами відповідних закладів освіти.

  (Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затверджений Постановою КМУ №800 від 21.08.2019 р.)

   


Оголошення

В онлайн-курсі «Сміливі навчати» ви отримаєте інформацію та практичні поради про психологічну саморегуляцію, комунікацію з учнями, батьками та колегами в час стресу та дізнайтеся, як побудувати безпечний простір у школі під час воєнного стану.

Корисні посилання

 

Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 7 гостей на сайті