Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Домашня сторінка Дошкільна освіта Працівників дошкільних закладів запрошують пройти новий фасилітований онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі».

Працівників дошкільних закладів запрошують пройти новий фасилітований онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі».

e-mail Друк PDF

 

Участь у онлайн-курсі можуть узяти адміністратори, вихователі, практичні психологи, які працюють у дошкіллі.

Слухачі курсу розглянуть практичні аспекти реалізації оновленого Базового компоненту дошкільної освіти, побудови партнерства дитсадка, родини та громади.

Зокрема, навчання на курсі допоможе спланувати педагогічну діяльність, пояснить, як формувати соціально-громадянські компетентності дітей дошкільного віку та розвивати культуру демократії у закладі дошкільної освіти.

Навчання на курсі безкоштовне й доступне всім зацікавленим. Воно відбувається у змішаному форматі: самостійне опанування навчальних матеріалів і виконання практичних завдань поєднується з онлайн-зустрічами за тренерської підтримки.

Курс триватиме 5 тижнів, з 11 жовтня до 14 листопада.

У разі успішного завершення навчання випускниці курсу отримають сертифікат, що відповідає всім вимогам до підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Заявки на участь приймаються до 3 жовтня 2022 року.

 

 

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників пропонує підвищити свою професійність в Школі розвитку ІКТ компетентностей "Я це можу"

Корисні посилання

 

Офіційний вебсайт Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського


На даний момент 12 гостей на сайті