Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників

ГЛОБИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини

Проведено онлайн семінар "Використання сучасних методичних прийомів візуалізації на уроках української та зарубіжної літератур "

e-mail Друк PDF

 

2 липня 2021 року проведенo онлайн семінар з теми  «Використання сучасних методичних прийомів візуалізації на уроках української та зарубіжної літератур», у якому взяли участь учителі української та зарубіжної літератур закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.

Детальніше...
 

Проведено онлайн семінар «Використання мережевих платформ в організації змішаного та дистанційного навчання» для вчителів історії

e-mail Друк PDF

25 червня відбувся онлайн семінар з теми «Використання мережевих платформ в організації змішаного та  дистанційного навчання» для вчителів історії , у якому взяли участь  вчителі історії закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради.

Детальніше...
 

Навчальний семінар «Організація виховної роботи під час дистанційного (змішаного) навчання» для заступників директора з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників

e-mail Друк PDF

 

24 червня проведено навчальний семінар з теми «Організація виховної роботи під час дистанційного (змішаного) навчання» для заступників директора з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників, у якому взяли участь 30 педагогів закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...
 

Відбувся обласний тренінг «Надання домедичної допомоги» для педпрацівників ЗЗСО

e-mail Друк PDF

22 червня 2021 року консультант КУ «Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глобинської міської ради Сергій Срібний взяв участь в обласному тренінгу «Надання домедичної допомоги» на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Детальніше...
 

Проведено навчальний семінар з елементами тренінгу для вчителів природничих дисциплін закладів освіти Глобинської міської ради «Академічна доброчесність. Професійний стандарт учителя»

e-mail Друк PDF

18 червня консультант Глобинського центру професійного розвитку педагогічних працівників  Світлана Лобода провела навчальний семінар з елементами тренінгу для вчителів природничих дисциплін  закладів загальної середньої освіти Глобинської міської ради «Академічна доброчесність. Професійний стандарт учителя.», у якому взяло участь 26 учителів  із 20 закладів освіти громади.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 4

Оголошення

Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує вчителів української та зарубіжної літератури закладів освіти громади до участі у роботі семінару «Використання сучасних методичних прийомів візуалізації на уроках української та зарубіжної літератури», який відбудеться 2 липня 2021 року в режимі онлайн.

 

 

 

Корисні посилання

 

Чи подобається вам сайт?
 
Рівень освіти в Україні?
 

На даний момент 7 гостей на сайті